Zkušenosti klientů 

IMG_20210716_224052.jpg

PŘED

Eliška Š. 

 

"Bio rašelina pomáhá - přinesla mi úlevu od svědění podrážděné pokožky hlavy a zlepšující se stav v léčbě lupů. Velmi děkuji za laskavou a odbornou péči paní tricholožce Evě Loukotové."

IMG_20210830_130557.jpg

PO 6 TÝDNECH
 

Klára P. 

"Trichologické vyšetření a rašelinovou proceduru jsem zvolila po téměř ročním problému se suchou vlasovou pokožkou. Vyzkoušela jsem nespočet přípravků na zklidnění/vyčištění a nic nepomáhalo. Jakmile mi byla aplikována rašelina spolu s kolagenovou emulzí, cítila jsem okamžitou úlevu. Pokožka byla zklidněná a hydratována a dostala přesně to, co potřebovala. Paní Loukotová byla velmi příjemná, ochotná a vstřícná. Byl to velmi příjemně strávený čas. Odnesla jsem si přípravky Kapyderm a už nyní pociťuji zmírnění mých problémů."

Aneta B. 

"Trichologické vyšetření a ošetření (diagnostika a rašelinová kůra) bylo velmi příjemné. Paní Loukotová mi vše vysvětlila, poradila a nabídla řešení problému. Jelikož výsledky nejsou hned, nedokážu říct, že vše zabere a bude v pořádku, co ale říct mohu už nyní je to, že paní Loukotová je velmi ochotná a moc hodná a jde vidět, že se svým klientům opravdu snaží pomoci, což v dnešní době není samozřejmostí. Těším se na další spolupráci a věřím, že společně dostaneme mé vlasy zase do skvělé kondice. Děkuji!"